ATMEGA329-16MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA329-16MUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA329-16MUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Ngā Rauemi: ATMEGA329-16MUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA329-16MUR
Tau Wae ATMEGA329-16MUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 24238 pcs Pepa Raraunga ATMEGA329-16MUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-QFN (9x9)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATMEGA329-16MUR-ND
ATMEGA329-16MURTR
ATMEGA32916MUR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 54
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 1K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Raraunga Raraunga A/D 8x10b