ATMEGA16U4-MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA16U4-MUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFN
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA16U4-MUR.pdf2.ATMEGA16U4-MUR.pdf3.ATMEGA16U4-MUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA16U4-MUR
Tau Wae ATMEGA16U4-MUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-QFN (7x7)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 1.25K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 44-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATMEGA16U4-MUR-ND
ATMEGA16U4-MURTR
ATMEGA16U4MUR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 26
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-QFN (7x7) Raraunga Raraunga A/D 12x10b