ATMEGA16U4-AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA16U4-AU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA16U4-AU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA16U4-AU.pdf2.ATMEGA16U4-AU.pdf3.ATMEGA16U4-AU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA16U4-AU
Tau Wae ATMEGA16U4-AU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 1.25K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tray Paa / Case 44-TQFP
Ētahi Ingoa ATMEGA16U4AU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 26
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Raraunga Raraunga A/D 12x10b