ATMEGA16U2-AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA16U2-AUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA16U2-AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA16U2-AUR.pdf2.ATMEGA16U2-AUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA16U2-AUR
Tau Wae ATMEGA16U2-AUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 51328 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA16U2-AUR.pdf2.ATMEGA16U2-AUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFP (7x7)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Original-Reel® Paa / Case 32-TQFP
Ētahi Ingoa ATMEGA16U2-AURDKR Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o I / O 22
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) Raraunga Raraunga -