ATMEGA16M1-15MD
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA16M1-15MD
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA16M1-15MD
Tau Wae ATMEGA16M1-15MD Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 16726 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 32-QFN (7x7)
Raupapa Automotive, AEC-Q100, AVR® ATmega RoHS Tūnga Digi-Reel®
Te Whakaora Whakaora (trr) 16MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, Temp Sensor, WDT
Momo Momo Ratonga 16KB (8K x 16) Rahi Motu Ratonga CAN, LIN, SPI, UART/USART
Ko te poari 32-VQFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 1611-ATMEGA16M1-15MDDKR
Oscillator Momo A/D 11x10b; D/A 1x10b Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TA)
Pūnaha Mahi AVR Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga ATMEGA16M1-15MD
Whakaahua nui AVR Automotive, AEC-Q100, AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-QFN (7x7) Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN
Raraunga Raraunga SRAM 512 x 8 Raraunga Raraunga 2.7 V ~ 5.5 V