ATMEGA16M1-15AZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA16M1-15AZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA16M1-15AZ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA16M1-15AZ.pdf2.ATMEGA16M1-15AZ.pdf3.ATMEGA16M1-15AZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA16M1-15AZ
Tau Wae ATMEGA16M1-15AZ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFP (7x7)
Tere 16MHz Raupapa Automotive, AEC-Q100, AVR® ATmega
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 32-TQFP
Ētahi Ingoa ATMEGA16M1-15AZCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR Automotive, AEC-Q100, AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) Raraunga Raraunga A/D 11x10b; D/A 1x10b