ATA5575M1250-DBB
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATA5575M1250-DBB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC RFID 128BIT EE 250PF UID BUMP
Ngā Rauemi: ATA5575M1250-DBB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATA5575M1250-DBB
Tau Wae ATA5575M1250-DBB Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC RFID 128BIT EE 250PF UID BUMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5453 pcs Pepa Raraunga ATA5575M1250-DBB.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown Die Momo RFID Transponder
Ahua Tae - Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari Die
Ētahi Ingoa ATA5575M1250-DBBDKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Waehanga Kaihanga ATA5575M1250-DBB
Atanga - Te whakauru, te tikanga tango -
Rautanga 100kHz ~ 150kHz Whakaahua nui RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz Die
Whakaahuatanga IC RFID 128BIT EE 250PF UID BUMP