AT45DB161D-TU-2.5
Adesto TechnologiesAdesto Technologies
AT45DB161D-TU-2.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT45DB161D-TU-2.5
Kaihanga / Waitohu: Adesto Technologies
Whakaahuatanga hua IC FLASH 16M SPI 50MHZ 28TSOP
Ngā Rauemi: AT45DB161D-TU-2.5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT45DB161D-TU-2.5
Tau Wae AT45DB161D-TU-2.5 Kaihanga Adesto Technologies
Whakaahuatanga IC FLASH 16M SPI 50MHZ 28TSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4948 pcs Pepa Raraunga AT45DB161D-TU-2.5.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 6ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 28-TSOP
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) Ētahi Ingoa AT45DB161D-TU-2.5AD
AT45DB161DTU25
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 16Mb (528 Bytes x 4096 pages) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara FLASH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 16Mb (528 Bytes x 4096 pages) SPI 50MHz 28-TSOP Whero Whero 50MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT45DB161D-TU
AT45DB161D-TU
Kaihanga: Adesto Technologies
Whakaahuatanga: IC FLASH 16M SPI 66MHZ 28TSOP
I roto i te taonga: 5643 pcs
Tikiake: AT45DB161D-TU.pdf
RFQ
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
I roto i te taonga: 4389 pcs
Tikiake: AT45DB161D-TU.pdf
RFQ
AT45DB161E-MHD-T
AT45DB161E-MHD-T
Kaihanga: Adesto Technologies
Whakaahuatanga: IC FLASH 16M SPI 85MHZ 8UDFN
Tikiake: AT45DB161E-MHD-T.pdf
AT45DB161D-TU-2.5
AT45DB161D-TU-2.5
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC FLASH 16MBIT 50MHZ 28TSOP