AT45DB161D-SU-2.5
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT45DB161D-SU-2.5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 16MBIT 50MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT45DB161D-SU-2.5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT45DB161D-SU-2.5
Tau Wae AT45DB161D-SU-2.5 Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 16MBIT 50MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5565 pcs Pepa Raraunga AT45DB161D-SU-2.5.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 8-SOIC Ngā Paerewa Non-Volatile
Pūmanawa 16Mb (528 Bytes x 4096 pages) Ahua Tae 2.5 V ~ 3.6 V
Raupapa - RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 50MHz Ko te poari 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Whakamotu whakaputa FLASH Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga AT45DB161D-SU-2.5
Atanga SPI Serial Whakaahuatanga IC FLASH 16MBIT 50MHZ 8SOIC