5.0SMLJ130CA-TP
Hua Hua
Tau Wae: 5.0SMLJ130CA-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Ngā Rauemi: 5.0SMLJ130CA-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5.0SMLJ130CA-TP
Tau Wae 5.0SMLJ130CA-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga TVS DIODE 130V 209V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67136 pcs Pepa Raraunga 5.0SMLJ130CA-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 130V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 209V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 144V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMC) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A Capacitance @ Frequency -