353-8005-KIT
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
353-8005-KIT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 353-8005-KIT
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua KIT DIODE 10EA OF 16 SMD VALUES
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 353-8005-KIT
Tau Wae 353-8005-KIT Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
He Rahinga Kei te wātea 3678 pcs Pepa Raraunga
Raupapa Q Maha 160 Pieces (16 Values - 10 Each)
Packaging - Ngā Packahinga Kei roto SOD-123, SOD-323, SOD-523, SOT-23-3, SOT-563
Ētahi Ingoa Q4075726
SMTDIODE-KIT-MCC
SMTDIODE-KIT-MCC-ND
Momo Tae Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Preci-Dip
Whakaahuatanga: CONN HDR 64POS 2.54 WIRE WRAP
I roto i te taonga: 7672 pcs
Tikiake: 353-10-164-00-001101.pdf
RFQ
353-8003-KIT
353-8003-KIT
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: KIT 10EA OF 17 SMD VALUES ZENER
I roto i te taonga: 1702 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: KIT 10EA 18 POPULAR SHTKY DIODES
Tikiake:
3530 MC005
3530 MC005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CBL RIBN 10COND MULTI 100'
I roto i te taonga: 516 pcs
Tikiake: 3530 MC005.pdf
Whakaahuatanga: KIT 10EA OF 18 POPULAR TVS
Whakaahuatanga: KIT 10EA OF 26 POPULAR SS DIODES
353-48MMX50M
353-48MMX50M
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CLEAR 48MM X 50M BULK
Tikiake: 353-48MMX50M.pdf
Whakaahuatanga: KIT 10EA 15 POPULAR VALUES ESD
3530
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: TOOL PUNCHDOWN NOIMPACT 66 BLADE
Whakaahuatanga: KIT ZENER 10EA OF 18 VALUES
3530
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: FUSE CLIP CARTRIDGE 15A PCB
Tikiake: 3530.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M ORGANIC VAPOR MONITOR 353
I roto i te taonga: 143 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel