1.5KE91CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE91CA-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE91CA-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 77.8V 125V DO201AE
Ngā Rauemi: 1.5KE91CA-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE91CA-TP
Tau Wae 1.5KE91CA-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga TVS DIODE 77.8V 125V DO201AE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 320110 pcs Pepa Raraunga 1.5KE91CA-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 77.8V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 125V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 86.5V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-201AE Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-201AE, Axial
Ētahi Ingoa 1.5KE91CA-TPMSTR
15KE91CATP
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri 1.5KE
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE91CA-B
1.5KE91CA-B
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 77.8V 125V DO201
I roto i te taonga: 108663 pcs
Tikiake: 1.5KE91CA-B.pdf
RFQ
1.5KE91CAHE3_A/C
1.5KE91CAHE3_A/C
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 77.8V 125V 1.5KE