1.5KE440A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE440A-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE440A-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 376V 602V DO201AE
Ngā Rauemi: 1.5KE440A-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE440A-TP
Tau Wae 1.5KE440A-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga TVS DIODE 376V 602V DO201AE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163974 pcs Pepa Raraunga 1.5KE440A-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 376V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 602V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 418V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-201AE
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-201AE, Axial Ētahi Ingoa 1.5KE440A-TPMSCT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 1.5KE
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE440AHB0G
1.5KE440AHB0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 376V 602V DO201
I roto i te taonga: 199877 pcs
Tikiake: 1.5KE440AHB0G.pdf
RFQ
1.5KE440A-E3/51
1.5KE440A-E3/51
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 376V 602V 1.5KE
I roto i te taonga: 62466 pcs
Tikiake: 1.5KE440A-E3/51.pdf
RFQ
1.5KE440A
1.5KE440A
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 376V 776V DO201
Tikiake: 1.5KE440A.pdf
1.5KE440A-E3/54
1.5KE440A-E3/54
Tikiake: 1.5KE440A-E3/54.pdf
1.5KE440A R0G
1.5KE440A R0G