1.5KE43CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE43CA-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE43CA-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201AE
Ngā Rauemi: 1.5KE43CA-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE43CA-TP
Tau Wae 1.5KE43CA-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201AE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 253271 pcs Pepa Raraunga 1.5KE43CA-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 36.8V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 59.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40.9V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-201AE Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-201AE, Axial
Ētahi Ingoa 1.5KE43CA-TPMSCT Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri 1.5KE
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE43CA-E3/54
1.5KE43CA-E3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36.8V 59.3V 1.5KE
I roto i te taonga: 280732 pcs
Tikiake: 1.5KE43CA-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE43CAHB0G
1.5KE43CAHB0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201
I roto i te taonga: 250333 pcs
Tikiake: 1.5KE43CAHB0G.pdf
RFQ
1.5KE43CA-T
1.5KE43CA-T
Kaihanga: Diodes Incorporated