1.5KE39A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE39A-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE39A-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201AE
Ngā Rauemi: 1.5KE39A-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE39A-TP
Tau Wae 1.5KE39A-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201AE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 397043 pcs Pepa Raraunga 1.5KE39A-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33.3V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 37.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-201AE
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-201AE, Axial Ētahi Ingoa 1.5KE39A-TPMSTR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 1.5KE
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE39A-B
1.5KE39A-B
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO201A
I roto i te taonga: 112712 pcs
Tikiake: 1.5KE39A-B.pdf
RFQ
1.5KE39A-E3/73
1.5KE39A-E3/73
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33.3V 53.9V 1.5KE
I roto i te taonga: 177289 pcs
Tikiake: 1.5KE39A-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE39A-T
1.5KE39A-T
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201
Tikiake: 1.5KE39A-T.pdf
1.5KE39AHE3_A/C
1.5KE39AHE3_A/C