1.5KE36CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE36CA-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE36CA-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30.8V 49.9V DO201AE
Ngā Rauemi: 1.5KE36CA-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE36CA-TP
Tau Wae 1.5KE36CA-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga TVS DIODE 30.8V 49.9V DO201AE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 381691 pcs Pepa Raraunga 1.5KE36CA-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30.8V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 49.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 34.2V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-201AE Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-201AE, Axial
Ētahi Ingoa 1.5KE36CA-TPMSTR
15KE36CATP
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)