1.5KE250A-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
1.5KE250A-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE250A-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 214VWM 344VC DO201AE
Ngā Rauemi: 1.5KE250A-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE250A-TP
Tau Wae 1.5KE250A-TP Kaihanga Micro Commercial Co
He Rahinga Kei te wātea 353777 pcs Pepa Raraunga 1.5KE250A-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 237V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 214V Tuhinga o mua - Breakdown DO-201AE
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse -
Ko te poari DO-201AE, Axial Ētahi Ingoa 1.5KE250A-TPMSTR
15KE250ATP
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga 1.5KE250A-TP Whakaahuatanga TVS DIODE 214VWM 344VC DO201AE
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 344V Capacitance @ Frequency -