1.5KE200A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE200A-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE200A-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 171V 274V DO201AE
Ngā Rauemi: 1.5KE200A-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE200A-TP
Tau Wae 1.5KE200A-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga TVS DIODE 171V 274V DO201AE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277662 pcs Pepa Raraunga 1.5KE200A-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 171V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 274V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 190V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-201AE
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-201AE, Axial Ētahi Ingoa 1.5KE200A-TPMSCT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole