1.5KE15A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE15A-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE15A-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201AE
Ngā Rauemi: 1.5KE15A-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE15A-TP
Tau Wae 1.5KE15A-TP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201AE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 451787 pcs Pepa Raraunga 1.5KE15A-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12.8V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 21.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-201AE
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-201AE, Axial Ētahi Ingoa 1.5KE15A-TPMSTR
15KE15ATP
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 1.5KE
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE15A-B
1.5KE15A-B
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO201
I roto i te taonga: 134308 pcs
Tikiake: 1.5KE15A-B.pdf
RFQ
1.5KE15AE3/TR13
1.5KE15AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12.8V 21.2V CASE-1