VN0550N3-G
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VN0550N3-G
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 50MA TO92-3
Ngā Rauemi: VN0550N3-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VN0550N3-G
Tau Wae VN0550N3-G Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 50MA TO92-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86527 pcs Pepa Raraunga VN0550N3-G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 60 Ohm @ 50mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 55pF @ 25V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 50mA (Tj) 1W (Tc) Through Hole TO-92-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 50mA (Tj)