TSC87251G2D-24IC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TSC87251G2D-24IC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB OTP 44CQPJ
Ngā Rauemi: TSC87251G2D-24IC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TSC87251G2D-24IC
Tau Wae TSC87251G2D-24IC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4985 pcs Pepa Raraunga TSC87251G2D-24IC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-CQPJ
Tere 24MHz Raupapa 8x251
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 32KB (32K x 8) Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case -
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito C251 8x251 Microcontroller IC 8/16-Bit 24MHz 32KB (32K x 8) OTP 44-CQPJ Raraunga Raraunga -