TSC80251G2D-16CB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TSC80251G2D-16CB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC
Ngā Rauemi: TSC80251G2D-16CB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TSC80251G2D-16CB
Tau Wae TSC80251G2D-16CB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4304 pcs Pepa Raraunga TSC80251G2D-16CB.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Tere 16MHz Raupapa 8x251
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 44-LCC (J-Lead)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito C251 8x251 Microcontroller IC 8/16-Bit 16MHz ROMless 44-PLCC (16.59x16.59) Raraunga Raraunga -