TS68020MR1-20
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TS68020MR1-20
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MPU 68000 20MHZ 114PGA
Ngā Rauemi: TS68020MR1-20.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TS68020MR1-20
Tau Wae TS68020MR1-20 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC MPU 68000 20MHZ 114PGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4633 pcs Pepa Raraunga TS68020MR1-20.pdf
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 114-CPGA (34.54x34.54) Tere 20MHz
Raupapa - Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tray Paa / Case 114-BCPGA
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TC) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito 68000 Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 20MHz 114-CPGA (34.54x34.54)