TDKEZ915
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TDKEZ915
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua KIT DEVELOPMENT EZLINK
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TDKEZ915
Tau Wae TDKEZ915 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4760 pcs Pepa Raraunga
Momo Transceiver Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa E-Z-LINK Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 434MHz, 868MHz, 915MHz
Mo te Whakamahia me te / Products Related -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TDKEZWDB
TDKEZWDB
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: DEVELOPMENT BOARD EZ APP LYNX
I roto i te taonga: 4749 pcs
Tikiake: TDKEZWDB.pdf
RFQ
TDKEZW5-DEV
TDKEZW5-DEV
Whakaahuatanga: KIT DEV CCS EZ WEB 5V
I roto i te taonga: 4492 pcs
Tikiake:
RFQ
TDKEZW5
TDKEZW5
Whakaahuatanga: MODULE CCS EZ WEB LYNX 5V