TC2186-2.85VCTTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC2186-2.85VCTTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC2186-2.85VCTTR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.TC2186-2.85VCTTR.pdf2.TC2186-2.85VCTTR.pdf3.TC2186-2.85VCTTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC2186-2.85VCTTR
Tau Wae TC2186-2.85VCTTR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.21V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.85V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 50dB (100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC21862.85VCTTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SOT-23-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 80µA Nama - Whakaputa 150mA