TC1301B-GDDVMFTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1301B-GDDVMFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1301B-GDDVMFTR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.7V/3V/2.5V 8DFN
Ngā Rauemi: 1.TC1301B-GDDVMFTR.pdf2.TC1301B-GDDVMFTR.pdf3.TC1301B-GDDVMFTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1301B-GDDVMFTR
Tau Wae TC1301B-GDDVMFTR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.7V/3V/2.5V 8DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.18V @ 300mA, 0.25V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.7V, 3V, 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-DFN-EP (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-VDFN Exposed Pad PSRR 58dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.7V, 3V, 2.5V (Reset) 300mA, 150mA 8-DFN-EP (3x3)
I teie nei - Quiescent (Iq) 180µA Nama - Whakaputa 300mA, 150mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Reset Tau Wae Tuakiri TC1301B
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TC1301B-GDDVMF
TC1301B-GDDVMF
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.7V/3V/2.5V 8DFN