TC1301A-FDAVUA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1301A-FDAVUA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1301A-FDAVUA
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.8V/3V/2.63V 8MSOP
Ngā Rauemi: 1.TC1301A-FDAVUA.pdf2.TC1301A-FDAVUA.pdf3.TC1301A-FDAVUA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1301A-FDAVUA
Tau Wae TC1301A-FDAVUA Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.8V/3V/2.63V 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.18V @ 300mA, 0.25V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V, 3V, 2.63V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 58dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.8V, 3V, 2.63V (Reset) 300mA, 150mA 8-MSOP
I teie nei - Quiescent (Iq) 180µA Nama - Whakaputa 300mA, 150mA