TC1264-1.8VDB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1264-1.8VDB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-3
Ngā Rauemi: 1.TC1264-1.8VDB.pdf2.TC1264-1.8VDB.pdf3.TC1264-1.8VDB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1264-1.8VDB
Tau Wae TC1264-1.8VDB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 1.4V @ 800mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 64dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA SOT-223-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 130µA Nama - Whakaputa 800mA