TC1263-2.8VETTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1263-2.8VETTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1263-2.8VETTR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 500MA 5DDPAK
Ngā Rauemi: 1.TC1263-2.8VETTR.pdf2.TC1263-2.8VETTR.pdf3.TC1263-2.8VETTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1263-2.8VETTR
Tau Wae TC1263-2.8VETTR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 500MA 5DDPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.65V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 5-DDPAK Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 64dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC12632.8VETTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA 5-DDPAK I teie nei - Quiescent (Iq) 130µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable