TC1262-3.3VEBTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1262-3.3VEBTR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 500MA 3DDPAK
Ngā Rauemi: 1.TC1262-3.3VEBTR.pdf2.TC1262-3.3VEBTR.pdf3.TC1262-3.3VEBTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1262-3.3VEBTR
Tau Wae TC1262-3.3VEBTR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 500MA 3DDPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.65V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 3-DDPAK Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 64dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC1262-3.3VEBDKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 3-DDPAK I teie nei - Quiescent (Iq) 130µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana -