TC1223-2.6VCTTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1223-2.6VCTTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1223-2.6VCTTR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.6V 50MA SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.TC1223-2.6VCTTR.pdf2.TC1223-2.6VCTTR.pdf3.TC1223-2.6VCTTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1223-2.6VCTTR
Tau Wae TC1223-2.6VCTTR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.6V 50MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.12V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.6V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 64dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC12232.6VCTTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 50mA SOT-23-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 80µA
Nama - Whakaputa 50mA Ngā Āhuatanga Mana Enable