TC1107-3.3VUA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1107-3.3VUA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1107-3.3VUA
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8MSOP
Ngā Rauemi: 1.TC1107-3.3VUA.pdf2.TC1107-3.3VUA.pdf3.TC1107-3.3VUA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1107-3.3VUA
Tau Wae TC1107-3.3VUA Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.48V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC11073.3VUA
TC110733VUA
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 8-MSOP
I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA Nama - Whakaputa 300mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri TC1107
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TC1107-3.3VUATR
TC1107-3.3VUATR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8MSOP