TC1017-2.7VLTTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1017-2.7VLTTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1017-2.7VLTTR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.7V 150MA SC70-5
Ngā Rauemi: 1.TC1017-2.7VLTTR.pdf2.TC1017-2.7VLTTR.pdf3.TC1017-2.7VLTTR.pdf4.TC1017-2.7VLTTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1017-2.7VLTTR
Tau Wae TC1017-2.7VLTTR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.7V 150MA SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.5V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.7V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 58dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA SC-70-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable