TC1016-1.85VCTTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1016-1.85VCTTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1016-1.85VCTTR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.85V 80MA SOT23-5
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1016-1.85VCTTR
Tau Wae TC1016-1.85VCTTR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.85V 80MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.3V @ 80mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.85V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 58dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC1016185VCTTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 80mA SOT-23-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA
Nama - Whakaputa 80mA Ngā Āhuatanga Mana Enable