TC1014-2.8VCT713
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1014-2.8VCT713 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1014-2.8VCT713
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 50MA SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.TC1014-2.8VCT713.pdf2.TC1014-2.8VCT713.pdf3.TC1014-2.8VCT713.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1014-2.8VCT713
Tau Wae TC1014-2.8VCT713 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 50MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.12V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 64dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC10142.8VCT713 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 50mA SOT-23-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 80µA Nama - Whakaputa 50mA