SY10EP33VKI-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SY10EP33VKI-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-MSOP
Ngā Rauemi: SY10EP33VKI-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SY10EP33VKI-TR
Tau Wae SY10EP33VKI-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 36895 pcs Pepa Raraunga SY10EP33VKI-TR.pdf
Tuhinga o mua 3.3V ~ 5V Momo Momo Positive, Negative
Wātaka - Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP
Raupapa 10EP Tautuhi anō Asynchronous
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa SY10EP33VKI TR
SY10EP33VKI TR-ND
SY10EP33VKITR
SY10EP33VKITR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Divide-by-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tatau Tau 4GHz Tau Wae Tuakiri 10EP33