SY10EL57ZI-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SY10EL57ZI-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua ID MULTIPLEXER 4:1 DIFF 16-SOIC
Ngā Rauemi: SY10EL57ZI-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SY10EL57ZI-TR
Tau Wae SY10EL57ZI-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 41324 pcs Pepa Raraunga SY10EL57ZI-TR.pdf
Pūtake Toha Tae Dual Supply Tuhinga o mua 4.2 V ~ 5.7 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC
Raupapa 10EL Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa SY10EL57ZI TR
SY10EL57ZI TR-ND
SY10EL57ZITR
SY10EL57ZITR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount