SY10EL38LZI-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SY10EL38LZI-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC CLK GEN /2 /4/6 5/3.3V 20SOIC
Ngā Rauemi: SY10EL38LZI-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SY10EL38LZI-TR
Tau Wae SY10EL38LZI-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 27779 pcs Pepa Raraunga SY10EL38LZI-TR.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.8 V Momo Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC Raupapa 10EL, Precision Edge®
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:5 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) PLL No
Whakaputa Clock Ētahi Ingoa SY10EL38LZI TR
SY10EL38LZI TR-ND
SY10EL38LZITR
SY10EL38LZITR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakauru ECL, PECL
Tautanga - Max 1GHz Kawewehe / Whakanao Yes/No