SY10EL33LZI-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SY10EL33LZI-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SY10EL33LZI-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC
Ngā Rauemi: SY10EL33LZI-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SY10EL33LZI-TR
Tau Wae SY10EL33LZI-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 48652 pcs Pepa Raraunga SY10EL33LZI-TR.pdf
Tuhinga o mua 3.3V ~ 5V Momo Momo Positive, Negative
Wātaka - Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa 10EL Tautuhi anō Asynchronous
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa SY10EL33LZI TR
SY10EL33LZI TR-ND
SY10EL33LZITR
SY10EL33LZITR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Divide-by-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tatau Tau 4.2GHz Tau Wae Tuakiri 10EL33