SY100EP33VKG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SY100EP33VKG
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-MSOP
Ngā Rauemi: SY100EP33VKG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SY100EP33VKG
Tau Wae SY100EP33VKG Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35898 pcs Pepa Raraunga SY100EP33VKG.pdf
Tuhinga o mua 3.3V ~ 5V Momo Momo Positive, Negative
Wātaka - Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP
Raupapa 100EP Tautuhi anō Asynchronous
Packaging Tube Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa 576-1996-5
SY100EP33VKG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Momo Momo Divide-by-4
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakahaere -
Whakaahuatanga Taipitopito Counter IC Divide-by-4 1 Element 1 Bit Positive, Negative 8-MSOP Tatau Tau 4GHz