SST26WF080BAT-104I/NP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26WF080BAT-104I/NP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST26WF080BAT-104I/NP
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 8M SPI 104MHZ 8USON
Ngā Rauemi: SST26WF080BAT-104I/NP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST26WF080BAT-104I/NP
Tau Wae SST26WF080BAT-104I/NP Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 8M SPI 104MHZ 8USON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79924 pcs Pepa Raraunga SST26WF080BAT-104I/NP.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 1.5ms Tuhinga o mua 1.65 V ~ 1.95 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-USON (2x3)
Raupapa SST26 SQI® Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-UFDFN Exposed Pad Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 8Mb (1M x 8)
Atanga Waehere SPI - Quad I/O Hōputu Pūmahara FLASH
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-USON (2x3) Whero Whero 104MHz