SST26WF040BA-104I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26WF040BA-104I/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST26WF040BA-104I/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 4M SPI 104MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: SST26WF040BA-104I/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST26WF040BA-104I/SN
Tau Wae SST26WF040BA-104I/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 4M SPI 104MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89798 pcs Pepa Raraunga SST26WF040BA-104I/SN.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 1.5ms Tuhinga o mua 1.65 V ~ 1.95 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa SST26 SQI® Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 4Mb (512K x 8)
Atanga Waehere SPI - Quad I/O Hōputu Pūmahara FLASH
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-SOIC Whero Whero 104MHz