SST26WF016B-104I/CS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26WF016B-104I/CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST26WF016B-104I/CS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 16M SPI 104MHZ 8CSP
Ngā Rauemi: SST26WF016B-104I/CS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST26WF016B-104I/CS
Tau Wae SST26WF016B-104I/CS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 16M SPI 104MHZ 8CSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5650 pcs Pepa Raraunga SST26WF016B-104I/CS.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 1.5ms Tuhinga o mua 1.65 V ~ 1.95 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-CSP
Raupapa SST26 SQI® Packaging Tube
Paa / Case 8-UFBGA, CSPBGA Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 16Mb (2M x 8)
Atanga Waehere SPI - Quad I/O Hōputu Pūmahara FLASH
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 16Mb (2M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-CSP
Whero Whero 104MHz Tau Wae Tuakiri SST26WF016