SST26VF032BAT-104I/SM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST26VF032BAT-104I/SM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 32M SPI 104MHZ 8SOIJ
Ngā Rauemi: SST26VF032BAT-104I/SM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST26VF032BAT-104I/SM
Tau Wae SST26VF032BAT-104I/SM Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 32M SPI 104MHZ 8SOIJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53468 pcs Pepa Raraunga SST26VF032BAT-104I/SM.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 1.5ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIJ
Raupapa SST26 SQI® Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 32Mb (4M x 8)
Atanga Waehere SPI - Quad I/O Hōputu Pūmahara FLASH
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-SOIJ Whero Whero 104MHz