SST25WF020AT-40I/NP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF020AT-40I/NP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST25WF020AT-40I/NP
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 2M SPI 40MHZ 8USON
Ngā Rauemi: SST25WF020AT-40I/NP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST25WF020AT-40I/NP
Tau Wae SST25WF020AT-40I/NP Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 2M SPI 40MHZ 8USON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63100 pcs Pepa Raraunga SST25WF020AT-40I/NP.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 3.5ms Tuhinga o mua 1.65 V ~ 1.95 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-USON (2x3)
Raupapa SST25 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-UFDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa SST25WF020AT-40I/NP-ND
SST25WF020AT-40I/NPTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 2Mb (256K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara FLASH Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 2Mb (256K x 8) SPI 40MHz 8-USON (2x3)
Whero Whero 40MHz Tau Wae Tuakiri SST25WF020