RN4870-I/RM130
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN4870-I/RM130
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua BLUETOOTH BLE MODULE, ASCII INTE
Ngā Rauemi: 1.RN4870-I/RM130.pdf2.RN4870-I/RM130.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN4870-I/RM130
Tau Wae RN4870-I/RM130 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga BLUETOOTH BLE MODULE, ASCII INTE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 12935 pcs Pepa Raraunga 1.RN4870-I/RM130.pdf2.RN4870-I/RM130.pdf
Tuhinga o mua 1.9 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga RN4870
Raupapa - Ngā Waehere Serial I²C, AIO, PIO, PWM, SPI, UART
Whakaaroaro -90dBm RF Family / Paerewa Bluetooth
Tuhinga Bluetooth v4.2 Mana - Whakaputa 0dBm
Paa / Case 33-SMD Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika GFSK Rahi Mahara 256kB Flash, 32kB ROM, 24kB SRAM
Rautanga 2.402GHz ~ 2.48GHz Raraunga Raraunga 10kbps
Anei - Whakawhiti 13mA I teie nei - Te fariiraa 13mA