RN24E-I/RM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
RN24E-I/RM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN24E-I/RM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE BLUETOOTH SMA ANT
Ngā Rauemi: 1.RN24E-I/RM.pdf2.RN24E-I/RM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN24E-I/RM
Tau Wae RN24E-I/RM Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5988 pcs Pepa Raraunga 1.RN24E-I/RM.pdf2.RN24E-I/RM.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI, UART
Whakaaroaro -80dBm RF Family / Paerewa Bluetooth
Tuhinga Bluetooth v2.1, Bluetooth v2.0 + EDR, Class 1 Mana - Whakaputa 12dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 740-1009
RN-24E
RN24E
RN24E-I/RM-ND
RN24EIRM
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika FHSS, GFSK Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 2.4GHz
Raraunga Raraunga 300kbps Anei - Whakawhiti 65mA
I teie nei - Te fariiraa 35mA Momo Antenna Not Included, SMA