PIC32MX320F032HT-40V/MR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC32MX320F032HT-40V/MR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64QFN
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC32MX320F032HT-40V/MR
Tau Wae PIC32MX320F032HT-40V/MR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-QFN (9x9)
Tere 40MHz Raupapa PIC® 32MX
Rahi RAM 8K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (32K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 53 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-QFN (9x9)