PIC32MM0032GPL028-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0032GPL028-E/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC32MM0032GPL028-E/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua 32KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK
Ngā Rauemi: 1.PIC32MM0032GPL028-E/ML.pdf2.PIC32MM0032GPL028-E/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC32MM0032GPL028-E/ML
Tau Wae PIC32MM0032GPL028-E/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga 32KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN (6x6)
Tere 25MHz Raupapa PIC® 32MM
Rahi RAM 8K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (32K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, HLVD, I²S, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-VQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 22 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-QFN (6x6) Raraunga Raraunga A/D 12x10/12b, D/A 1x5b