PIC32MM0016GPL020-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0016GPL020-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC32MM0016GPL020-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20QFN
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC32MM0016GPL020-I/ML
Tau Wae PIC32MM0016GPL020-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-QFN (4x4)
Tere 25MHz Raupapa PIC® 32MM
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (16K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, HLVD, I²S, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 16 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-QFN (4x4)